iPhone
Android
Bilgisayar
METATRADER 4 İŞLEM PLATFORMU

frontend.platforms.text1

METATRADER 4 İŞLEM PLATFORMU

frontend.platforms.text1

METATRADER 4 İŞLEM PLATFORMU

frontend.platforms.text1

Birçok görünüm ve
grafik araçları seçeneği
Hızlı işlem
yapma imkanı
Kullanımı kolay
arayüz
En çok tercih edilen
işlem platformu
Güvenilir altyapı
30 dil seçeneği
METATRADER 4 MASAÜSTÜ
Al-sat emirlerinde esnek ve güncel seçenekler sunan bir sistem olan Metatrader 4, çok çeşitli grafik görüntüleme seçenekleri ve kolay kullanımlı grafik analiz araçları ile tüm ihtiyaçlarınızı tek platformda buluşturdu. Anlık grafikler, bu grafiklerle bütünleşik çalışan sayısız indikatör ve grafik aracı ile ileri seviye teknik analiz yapabilirsiniz. Güçlü özelliklerle donatılmış MetaTrader 4 ile karmaşık ve zor stratejileri kolayca uygulayabilirsiniz. Kazancınızı en yüksek seviyeye ulaştırmanın etkili yolunu sizlere sunan Metatrader 4, pozisyonlarınız açıkken bilgisayar başında olma zorunluluğunu ortadan kaldırarak, hayatınıza devam ederken işlem yapmanıza olanak sağlıyor.
METATRADER 4 MOBİL
MetaTrader 4, yatırımcılara zaman ve mekan kısıtlaması olmadan işlem yapma fırsatı sağlıyor. İnteraktif grafikler, tüm emir türleri ve en popüler analiz araçlarıyla birlikte artık işinizi cebinizde taşıyabilirsiniz. Anlık grafikler, bu grafiklerle bütünleşik çalışan sayısız indikatör ve grafik aracı ile ileri seviye teknik analiz yapabilirsiniz. Güçlü özelliklerle donatılmış MetaTrader 4 ile karmaşık ve zor stratejileri kolayca uygulayabilirsiniz. MetaTrader 4, TrendFX için özel olarak hazırlanmış mobil uygulaması ile bilgisayardaki hızlı ve güvenli işlem becerisini mobil cihazlara da aktarıyor. İstediğiniz heryerde forex piyasasındaki fırsatları değerlendirebilirsiniz.

RİSK UYARISI

Kaldıraçlı işlem gören tüm finansal ürünler, sermayeniz için yüksek derecede risk taşır. Bunlar tüm yatırımcılara uygun değildir ve yatırımınızın tamamını kaybedebilirsiniz. Lütfen riskleri tamamen anladığınızdan emin olun ve gerekirse bağımsız tavsiyeler isteyin. ABD, Kanada, İsrail ve İran, yatırımcılarına hizmet vermediğimiz ülkeler arasındadır. TrendFX Limited, lisanslı ve regüle bir aracı kurumdur.
Warning: Due to MetaQuotes policies, We are unable to accept Clients from UAE.